0545 7626241

Araçlarımız

Çocuklarınızın güvenliği en büyük sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluğu en iyi şekilde taşımamızı sağlayan ise sürücülerimizin kalitesi ve ileri teknik donanımlara sahip araçlarımızdır.

Araç filomuz piyasada kabul görmüş marka araçlardan oluşmakta ve bünyemizde Osmaniye ve Şehir dışında olmak üzere toplamda 12 adet araç bulunmaktadır.
Filomuzda 7 yaşın üstünde araç bulunmaz.
Güvenlik donanımları eksiksiz şekilde hazırlanan araçlarımızda, kış ayları için zincir, takoz ve çekme halatı mevcuttur.
ABS, ADL ve ASR güvenlik donanımına sahip araçlarımızın ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri, standartlara uygun olarak tasarlanmıştır.
Araçlarımız her gün temizlenir.
Tüm araçlarımızda GPS, acil durum kutusu, avadanlık bulunur.
Tüm koltuklarımızda bulunan emniyet kemerleri ve öğrencilerimizin açamayacağı şekilde çalışan otomatik kapılarımız güvenlik sistemimizin temel unsurlarıdır.  
Araçlarımızda bulunan, GSM telefonlar ve araç kitleri gerekli olduğu takdirde velilerimizin sürücülerimizle irtibat kurmasını kolaylaştırır.
Araçlarımızın verdiği hizmetin kalitesini gizlice denetleyen kontrolörler, bilgilerini rapor halinde yönetime sunmaktadır.

 

 MUSTAFA KUYLUK

Adres: Rahime Hatun Mah. 9075 Sk. No: 9 - Merkez / OSMANİYE

Telefon : 0545 762 62 41

info@tatarturizm.com

osmaniye web tasarım